NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti

RELAXAČNÁ AROMA MASÁŽ

...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.
Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83
Aromaterapeutická relaxačná masáž je jedna z najpríjemnejších a najoddychovejších masážnych techník. Masáž je vhodná pre pracovaných ľudí, zaťažených stresom trpiacich nespavosťou pretože uvoľňuje a harmonizuje telo, navodzuje pocit pohody a posilňuje imunitu. Veľmi vhodná pre ženy v klimaktériu, ktoré trpia návalmi a psychickými výkyvmi nálad.Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Aroma-masáž má obrovský relaxačný účinok. Ukľudní Vašu rozbúrenú myseľ a navodí nádherný pocit uvoľnenia. Na masáž sa používajú éterické oleje z vysoko kvalitných rastlinných výťažkov.
Bankovanie s masážou  Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi  Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov.  Relaxačná aroma masáž  Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne.  Senz. masáž  Pre všetkých, ktorý chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.