NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti
Bankovanie s masážou Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Relaxačná aroma masáž Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Senzuálna masáž Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.

REFERENCIE

...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.
Klasická masáž: Dobrý deň, v januári som u vás absolvovala sériu klasických masáží. Mala som tak veľmi stuhnuté svalstvo, že jednou masážou sa to nevyriešilo. Stuhnutosť mojich svalov bola taká veľká, že hoci som sa cítila po masáži uvoľnená, môj problém sa nevyriešil na prvýkrát. Vďaka vašim odporúčaniam som preto absolvovala štyri masáže a momentálne sa cítim ako znovuzrodená. Bezprostredne po masáži som odchádzala uvoľnená, zrelaxovaná, ale najmä o niečo uvoľnenejšia než keď som k vám prvýkrát išla. O tom aká zrelaxovaná a uvoľnená som odchádzala po štvrtej masáži už ani nehovorím. Boli to najlepšie utratené peniaze a určite k vám budem chodievať pravidelne. Odkedy som u vás bola necítim sa unavená a po práci mám opäť kopec energie. Masáž prebieha v príjemnom prostredí a pani masérka je milá, príjemná. Vy ako lajk nedokážete posúdiť či vám bude jedna masáž postačovať na vyriešenie vášho problému, ale pani masérka dokázala odhadnúť presný počet potrebných masáži, aby som sa znovu cítila v pohode a perfektnej kondícii. Neľutujem ani jedno euro, masáž stála za to a rada sa vrátim. Gabika.
Medová masáž: Už dlho som uvažovala o masáži. Nakoľko však netrpím ani stuhnutým svalstvom ani ničím podobným, nevedela som si vybrať. Raz na mňa na internete vybehol článok o medovej masáži, ktorá je vhodná pri rôznych civilizačných chorobách, ale zároveň aj ako prevencia. Keďže patrím medzi alergikov, mám aj problémy s dýchacími cestami, okrem toho mám tráviace ťažkosti, trápia ma migrény a aj problémy so spaním a ženské problémy a kvôli môjmu zdravotnému stavu sa bojím jesť veľa liekov. Rozhodla som sa preto tento druh masáže vyskúšať. Veď ako sa hovorí: za vyskúšanie nič nedáte. Pri masáži som ležala na bruchu a pani masérka mi potrela chrbát medom. Bolo to veľmi príjemné, všade voňal med a pre mňa ako milovníka sladkého to bolo ako v raji, aj keď som to sladké  Med mi pomaly vmasírovala na rôzne časti tela paradoxne vôbec nejedla  od chrbta, cez ruky a nohy. Celá masáž trvala asi 60 minút a na konci som si priala, aby to neskončilo. Pani masérka mi počas masáže odovzdávala informácie a dozvedela som sa, že konzistencia medu sa mení, pretože sa do nej vylučujú škodlivé látky z tela. Med vraj funguje ako také „vysávanie či pumpovanie“ a vraj vplyvom napätia a podtlaku vyťahuje z tela škodlivé látky, hustne a sfarbí sa. Nechcem si predstaviť akú konzistenciu a farbu mal med, keď z môjho tela vytiahol  Po masáži mi na koži ostala pena, ktorú mi pani všetky tie škodliviny  masérka odstránila vlhkým uterákom a po masáži som ešte chvíľu len tak relaxovala. Moje telo sa po tejto masáži neskutočne prekrvilo a verím, že aj účinne zdetoxikovalo. Neviem či to je hlavou alebo mojimi myšlienkami alebo naozaj tou masážou, ale v noci som sa vyspala perfektne a hlava ma tiež nebolela. Ešte raz vám chcem veľmi pekne poďakovať. Zákazníčka Stanka
Relaxačná aroma masáž: Dobrý deň, pracujem ako čašníčka a asi pred tromi mesiacmi ma strašne seklo. Ruky maséra som sa chystala navštíviť už dávno, ale poznáte to, stále si nájdete niečo prečo to odložiť. Po tom ako ma seklo som si sama zavarila, pravdepodobne išlo o mix môjho zdravotného stavu a prechladnutia krížov a moje telo sa mi takto pekne poďakovalo. Veď bodaj by aj nie. Zachránila ma však vaša relaxačná aroma masáž za čo sa vám chcem poďakovať. Vďaka vašim zlatým ručičkám som sa nielen zrelaxovala, upokojila si psychiku, ale oddýchla som si aj na tele, aj na duši. Taký pocit uvoľnenia, aký som mala počas masáže s éterickými olejmi som snáď nikdy nezažila. Celá masáž začala príjemným ponaťahovaním svalstva na chrbtici a nohách, ktoré pokračovalo masírovaním aromaterapeutickými olejmi, ktoré mi pani masérka vmasírovala do stuhnutého svalstva mi prinieslo neskutočné uvoľnenie. Nevedela som si nájsť čas sama na seba, masáž som odkladala snáď asi dva roky a privolala som si také problémy, že už nikdy viac. Pani masérka vedela presne na ktorom mieste má zatlačiť, kde použiť viac oleja, kde masírovať dlhšie, kde kratšie, akú postupnosť zvoliť, aby moje telo dostalo presne takú úľavu, akú potrebovalo. Po vašej masáži som sa cítila ako znovuzrodená! Normálne som neverila, že od vás odchádza tá istá žena, ktorá k vám prišla. Zákazníčka Danka.
Bankovanie s masážou: Dobrý deň, Všade na internete som za posledné obdobie videla, že bankovanie je za posledné obdobie hit a vraj to úspešne zatočí s celulitídou. Keďže som z Košíc, tak som sa rozhodla dopriať si raz za mesiac nejaké hýčkanie a v čase, keď som ešte rátala s letnou dovolenkou som sa teda rozhodla zatočiť s celulitídou. Musím sa priznať, že keď som videla na instagrame ako prebieha bankovanie bála som sa či ten podtlak, ktorý funguje asi ako „vysávač“ a vsaje do seba časť kože, nebude bolieť, keď sa to od tela „odlepí“. Moje obavy však boli absolútne zbytočné. Už po prvých dvoch masážach bankovaním som videla na mojej celulitíde rozdiel. Síce minimálny, ale viete si predstaviť tú radosť. Pred samotným bankovaním mi pani masérka urobila krátku „zahrievaciu“ masáž, ktorá podporila pohyb lymfy a prečistenie organizmu. Banku mi potom prisala na naolejovanú pokožku a masírovala ňou pozdĺž mojich „faldíkov“, kde sa mi objavila celulitída. Takto som mala tie banky na sebe asi 15-25 minút, potom mi ich pani masérka zložila a na záver mi tie miesta ešte pekne premasírovala. Masážou to ale neskončilo, pani masérka ma upozornila, že po bankovaní je dôležité dodržiavať nasledujúce dva dni dôsledný pitný režim, aby odišli z tela všetky škodliviny a vhodné je vraj aj saunovanie, ktoré odvedie toxíny z tela. Ja som sa rozhodla, že kombinácia bankovania, pitného režimu a saunovania je pre mňa ako stvorená a je to geniálny relax. Takže mňa u vás určite ešte uvidíte. Lucia.
Senzuálna masáž: Dobrý deň, musím sa priznať, že prvý pocit bol zvláštny. Predsa len telo na telo si to vie asi každý z nás predstaviť len so svojou partnerkou, ale na druhej strane viem, že partnerka by mi takéto niečo nedopriala. Masáž dávam väčšinou ja jej a tam to skončí. Ona na to nemá trpezlivosť a väčšinou ani náladu. Preto som sa rozhodol vyskúšať vašu masáž. Po prekonaní prvých zvláštnych pocitov a po celkovej masáži som mal však chuť zopakovať si to hneď znova. Veľa však záleží od masérky a ja pozdravujem tú moju. Bol to neopísateľný zážitok. Kvôli môjmu pracovnému vyťaženiu som bol stále v strese a pri tejto masáži som sa cítil maximálne uvoľnený a na všetky problémy som dokázal zabudnúť. Fakt, až sa mi nechcelo odchádzať a zopakoval by som si to znova. Ďakujem vám za tento zážitok! Odporúčam každému skúsiť. Skvelá masáž na úrovni. Bolo to precítené. PS: Páni, pred vašimi partnerkami nehovorte, že vám tú masáž urobila masérka lepšie ako vaša polovička. Vyhnete sa hádkam a  len si to v tichosti užite. Lukáš. 
Tantrická masáž: Dobrý deň, zažil som túto masáž a bol som a stále z nej som nadšený. Znie to možno celkom šialene, keď sa niekto cudzí dotýka vašich intímnych partií, keďže predstaviť si to je dosť náročné, ale tie dotyky sú úplne iné. Vôbec to nebolo ako partnerský sex. Osobne keď som bol masírovaný ja, tak som si hovoril, že to musí zažiť každá ženská a každý chlap. Takže by som to odporúčal aj ako darček, keď neviete čo partnerovi darovať. Moja partnerka chodí tiež a vôbec nežiarlim a je to potom vidieť aj na našom partnerskom sexe, ktorý je o dosť lepší. Boli sme každý zvlášť, ale aj spolu. Ak nad touto masážou uvažujete, choďte do toho! Nie je dôvod žiarliť, naopak budete sa diviť výsledkom vo vašich milostných životoch. Dôležité je však vybrať si správne štúdio. Ja som narazil na vás, partnerka chodí inde a spolu sme boli zasa v inom štúdiu, čiže skúseností už mám celkom dosť, aby som vedel porovnať. Ja odporúčam všetkými desiatimi. Andrej.
Senzuálna masáž: Zdravím Vás pani Noli, Dnes 1.10. som bol u Vás o 13:30h na Senzuálnej masáži 13 komnaty. Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za skvelý prístup a nežnosť s ktorou ste sa mi venovala. Prvý krát v živote som mal spontánny orgazmus vyvolaný Vašimi nežnými dotykmi bez dráždenia penisu. Bolo to úplne krásne, príjemné a aj ten druhý orgazmus bol skvelý a intenzívny. Keď na to pomyslím, hneď mi strašne stojí a chcel by som si to zopakovať. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí. S pozdravom Jozef.
Tantrická masáž pre ženy: Aj touto formou by som sa chcela poďakovať za neskutočny zážitok. Už dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou Tantrickej masáže, ale nikdy som nenabrala odvahu. Môj manžel ma prekvapil a na narodeniny mi daroval Tantricku masáž. Bola som milo prekvapená no zároveň som mala zmiešané pocity z toho čo bude. Počiatočná neistota opadla po telefonickom rozhovore a objednaní sa u Vás. Veľmi pekné a hlavne profesionálne ste mi to opísali. Keď som došla k Vám, čakal ma jeden sympaťák s permanentným úsmevom - zahalený v šatke. Fakt pekné a čisté prostredie. Super atmosféra doladena príjemnou hudbou a vôňou,... Asi tak som si to predstavovala vo svojich fantáziach. Hodinka a pol zbehla veľmi rýchlo. Zažila som neskutočný relax, uvoľnenie, vzrušenie... Vďaka Jarovi už viem čo je Tantrická masáž, že to nie je len o masáž intímnych partií ale aj o uvoľnení a zároveň o nabití sa energiou. Keď som došla domov, tak tá energia sa hneď prejavila v nasej spálni :-) Ešte raz za všetko ďakujem a môžem len všetkým odporučiť , určite sme sa nevideli posledný krát. Vrátim sa ale aj s manželom - Tento krát prekvapím ja jeho. Mirka 45 r.
Senzuálna masáž: Pani Gitka, rád by som sa Vám verejne poďakoval i keď s pochopiteľných dôvodov neuvediem moje celé meno, za príjemnú senzualnu masáž prostaty. Viete, nikdy by som nepožiadal svoju partnerku o masáž prostaty, lebo viem, že by ma nepochopila. Okrem toho by ma odcudzovala. Odvahu prísť k Vám som naberal rok. Môj strach sa rozptýlil hneď ako ste mi s trpezlivosťou vysvetlila ako masáž prebieha a že keď mi bude nepríjemná tak prejdete na inú časť tela. Cítil som z Vás, vlastne vyžarujete pochopenie a úprimný záujem o klienta. Moje napätie opadlo, len čo ste na mňa položila ruky a začala s masážou. Ešte nikdy som nezažil tak intenzívny orgazmus, za čo Vám veľmi ďakujem. S úctou Richard.