NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti

MASÁŽ CELÉHO TELA S LÁVOVÝMI KAMEŇMI

...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.
Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83
Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Masáž vám pomôže dosiahnúť stav dokonalosti, rovnováhy tela a mysle. Na masáž sa používajú čierne kamene vulkanického pôvodu, ktoré sa ohrievajú na 40 stupňov Celzia. Vulkanické alebo sopečné kamene majú zázračnú moc. Pôsobia nádherne ukľuďňujúco, antistresovo a omladzujúco. Odburavajú stres, psychické a fyzické napätie. Naplnia vás vitalitou, pocitom šťastia a krásnou ľahkosťou.
Bankovanie s masážou  Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi  Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov.  Relaxačná aroma masáž  Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne.  Senz. masáž  Pre všetkých, ktorý chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.