NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti
Bankovanie s masážou Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Relaxačná aroma masáž Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Senzuálna masáž Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.
...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.

JÓGA SMIECHU

Objednávky telefonicky: 0905/85 86 83
Jógu smiechu inicioval indický lekár Dr.Madar Katarína, ktorý zistil účinky o liečivéj sila smiechu a humoru a založil prvý klub smiechu. Vzniklo 10 tisíc klubov smiechu vo viac ako 65 krajín sveta. Preto ľudia, ktorý jógu smiechu praktizujú, obvikle nemajú problémy sa medzí sebou rýchle prepojovať. Jóga smiechu podporuje silný vzťah medzi tými ktorý sa spoločne smejú, vytvára svojho druhu: rodinné puto ktoré poskytuje sociálne väzby, dôležité pre osobné šťastie. Pretože schopnosť zasmiať sa sám sebe, je kľúčová predovšetkým v dnešnej dobe, keď trpíme EXTRÉMNE VÁŽNOSŤOU. Jóga smiechu často prináša nečakané zmeny ako schopnosť smiať sa veciam, ktoré spôsobovali stres či zlosť, spoločné s novým pocitom pokory a odpustenia. Základom jogy smiechu je radosť. Žijeme v dobe v ktorej sa pomaly vytráca radosť a smiech. Veď koľkokrát denne sa zasmejete len tak od srdca? Počuli ste už o jóge smiechu? Jóga smiechu je založená na jednoduchých princípov a sú to praxou overené koncepty ktoré spočívajú v tom, že každý z nás sa môže smiať bez dôvodu, vtipu, komédie atď, ale musíte chcieť. Smiech vyvolávame prostredníctvom cvičenia, založených na smiechu v skupine, očného kontaktu a deckej hravosti, čo po určitej dobe vedie k prirodzenému a nákazlivému smiechu.Dôvod prečo sa to volá Jóga smiechu je tá, že kombinujeme cvičenie smiechu, takzvané smiechocviky a ďalšie aktivity s jógovým dýchaním. To prináša viac kyslíka do mozgu, čo v nás vytvára pocit zdravia, energie a šťastia. Koncept jógy je založený na overenom fakte, že naše telo nedokáže rozlíšiť medzí prirodzeným alebo predstieranym-cvičným smiechom.