NOLI - M. Jatkovičová, Krivá 18, Košice, Slovensko, tel: +421 905 858 683 masaze-noli.sk © 2013, Všetky práva vyhradené,  dizajn: V.Szigeti
Bankovanie s masážou Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Masáž s lávovými kameňmi Táto staroveká masáž má korene v čínskej kultúre a u amerických indiánov. Relaxačná aroma masáž Vôňa spojená s dotykom pôsobí na emócie a psychiku nesmierne silne. Senzuálna masáž Pre všetkých,ktorí chcú prežiť príjemnú a vysoko intímnu masáž.
...váš svet relaxu
Zdravie pre telo a dušu.

BLOG

Zrelaxujte a zbavte sa stresu vďaka aromaterapeutickej masáži Boli ste už niekedy na aroma masáži? Ak nie, určite nad ňou porozmýšľajte. Čuch je totiž jediný zmysel priamo prepojený s tou časťou mozgu, ktorá spracováva naše emócie. Masáž s esenciálnymi olejmi má tak na naše telo blahodarné účinky. Presvedčte sa o tom sami. Vône nás sprevádzajú celý život Poznáte ten pocit, keď si pri určitej vôni spomeniete na nejakú situáciu, ktorá sa vám v živote už odohrala? Vôňa novej knihy, babkinho koláča, naškrobenej posteľnej bielizne, parfumu pani učiteľky. Čuch ovplyvňuje naše emócie, no aj určité druhy pamäte. Dokážeme si tak viac zapamätať hlavne to, čo cítime, ako to, čo vidíme. Každý pach má však svoje špecifické účinky. A práve to je na tom všetkom to jedinečné. Používanie éterických olejov, ktoré majú silný terapeutický účinok na psychiku, je základom každej dobrej aroma masáže. Vôňa esenciálnych olejov je vlastne to, čo pri masáži lieči, to, čo zlepší vašu duševnú a fyzickú pohodu. Existujú rôzne typy olejčekov - medzi najznámejšie určite patrí levanduľový olej, ktorý nás upokojuje a zlepšuje spánok, a preto si vôňou tejto rastlinky prevoniavame aj posteľnú bielizeň. Vyskúšať môžete aj pomaranč alebo citrón, ktoré našu myseľ zase povzbudia. Ak máte problém s dýchacími cestami, pomôže vám eukalyptus alebo cédrové drevo, ktoré majú antiseptické účinky. V rámci masáže vám ale môžem odporučiť aj mnoho ďalších, ktoré prispôsobím vášmu prianiu a potrebám. Prečo vyskúšať aromaterapeutickú masáž? Aromatické substancie poznali už lekári starých Grékov, Arabov, Číňanov či Indov. Oleje a výťažky z olejov sa používali k rituálnemu pomazaniu, na prírodné kadidlá alebo k liečebným účelom. Oleje dnes okrem masáží používame napríklad aj do aroma lampičiek, či kozmetiky. Aromaterapeutická masáž je veľmi príjemná, upokojujúca a liečivá. Zaženiete ňou stres a potešíte dušu.  Pracujete príliš dlho? Máte okolo seba doma hurhaj kvôli malým deťom? Máte pocit, že ste sa príliš usedeli a vaše telo nie je dostatočne uvoľnené? Ak sa cítite vyčerpane a kŕčovito, príďte si užiť skvelé účinky aroma masáže. Pri masáži používam vysoko kvalitné esenciálne oleje, ktoré pomôžu k uvoľneniu celého vášho tela. Často vytváram aj rôzne kombinácie olejov prinášajúce ešte lepší relaxačný zážitok. Aké výhody aroma masáž poskytuje? podporuje krvný a lymfatický obeh zlepšuje kvalitu spánku prináša relaxáciu a povzbudenie organizmu posilňuje nervový a tráviaci systém pomáha organizmu vyrovnávať sa so stresom, chorobou, záťažou posilňuje imunitu uvoľňuje svaly a celé telo regeneruje pokožku a mnoho ďalších Prídete si túto masáž vyskúšať a dopriať si aspoň chvíľku relaxu od dnešného uponáhľaného sveta? Teším sa na vás!